• 1 Kasım'dan itibaren puan sistemine geçmiş bulunmaktayız. 1 puan=1 TL şeklinde hesaplanacaktır. %17 seviyesine kadar aktiflik 100 puan; %17 ve üzeri aktiflik 200 puan şeklinde olacaktır.

• Prime istinaden her ayın 10 ile 15'i arasında kullanılacaktır.

• Prime istinaden sipariş girileceğinde lütfen 'Prime İstinaden' butonunu ullanınız aksi taktirde bu konuyla ilgili not kısmına yazılan yazılar geçerli sayılmayacaktır.
• Ödeme yöntemlerinden havale/eft ile yapacağınız alışverişlerinizde ödemeyi gerçekleştirdikten hemen sonra sistem üzerinden ödeme bildirimi yaparak yapmış olduğunuz ödemeyi tarafımıza bildirebilir ve bu sayede kargo çıkışlarınızı en erken şekilde yapabilmemize olanak sağlayabilirsiniz.
• Ekibinizden bir kişiye girdirilen siparişlerde; siparişin çıkışının yapılması ve kişinin kargoyu iade etmesi, siparişi kabul etmemesi durumunda ikinci gönderimden sonra iade ücreti sponsoruna yansıtılacaktır.
• Siparişler, ödeme bildirimi, prime istinaden ödeme bildiriminin nasıl yapılacağı hakkında eğitim videolarımız çok yakında siteye yüklenecektir.
• Kampanyalarımız her hafta yenilenecektir. Resmi facebook sayfamız olan @illacomtr hesabını takip etmenizi önemle rica ederiz.
• Firmada yapılacak toplantılar, turlar vs. gerçekleştirilecek tüm etkinlikler instagram resmi sayfamız olan @tr.illalife hesabında paylaşılacaktır. Etkinlikleri görebilmeniz adına resmi instagram sayfamızı takip etmenizi önemle rica ederiz.


Sistemin güzel bir şekilde işleyebilmesi, siparişlerinizin hatasız bir şekilde çıkarılabilmesi ve prim ödemelerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması adına lütfen bu kuralları dikkate alalım ve uygulayalım. Bizler sizlerin ihtiyacınız olduğu her durumda sizlere yardım etmeye hazırız. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde; kurallara uygun bir şekilde çalışarak bu şirketi en iyi yerlere birlikte taşıyalım. Anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.


                                                                                                  İLLA LIFE