• 1 Kasım'dan itibaren puan sistemine geçmiş bulunmaktayız. 1 puan=1 TL şeklinde hesaplanacaktır. %17 seviyesine kadar aktiflik 100 puan; %17 ve üzeri aktiflik 200 puan şeklinde olacaktır.

• Prime istinaden her ayın 10 ile 15'i arasında kullanılacaktır.

• Prime istinaden sipariş girileceğinde lütfen 'Prime İstinaden' butonunu ullanınız aksi taktirde bu konuyla ilgili not kısmına yazılan yazılar geçerli sayılmayacaktır.
• Ödeme yöntemlerinden havale/eft ile yapacağınız alışverişlerinizde ödemeyi gerçekleştirdikten hemen sonra sistem üzerinden ödeme bildirimi yaparak yapmış olduğunuz ödemeyi tarafımıza bildirebilir ve bu sayede kargo çıkışlarınızı en erken şekilde yapabilmemize olanak sağlayabilirsiniz.
• Kapıda nakit seçeneği ile yapmış olduğunuz alışverişlerinizde iade olması durumunda kargonuzun tekrar çıkışının yapılabilmesi için sipariş tutarının havalesini gerçekleştirmelisiniz.
• Ekibinizden bir kişiye girdirilen siparişlerde; siparişin çıkışının yapılması ve kişinin kargoyu iade etmesi, siparişi kabul etmemesi durumunda ikinci gönderimden sonra iade ücreti sponsoruna yansıtılacaktır.
• Siparişler, ödeme bildirimi, prime istinaden ödeme bildiriminin nasıl yapılacağı hakkında eğitim videolarımız çok yakında siteye yüklenecektir. Bu süreçte kasım ayı itibariyle tüm bu işlemleri kuralına uygun bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına sizlere elimizden geldiğince yardım etmeye hazır olacağımızdan şüpheniz olmasın.
• Kampanyalarımız her hafta yenilenecektir. Kampanya içeriklerini görebilmeniz adına sadece kampanya paylaşımlarının yapılacağı instagram sayfamız olan @illalifekampanya ve resmi facebook sayfamız olan illalife hesaplarını takip etmenizi önemle rica ederiz.
• Firmada yapılacak toplantılar, turlar vs. gerçekleştirilecek tüm etkinlikler instagram resmi sayfamız olan @tr.illalife hesabında paylaşılacaktır. Etkinlikleri görebilmeniz adına resmi instagram sayfamızı takip etmenizi önemle rica ederiz.
Her ayın son 2 günü ödeme seçeneklerinden olan kapıda nakit ve kredi kartı seçeneği kaldırılacaktır. Son 2 gün vereceğiniz siparişlerinizde lütfen kapıda ödeme seçeneklerini seçmeyiniz. Aksi taktirde bu siparişiniz iptal edilecektir.


Sistemin güzel bir şekilde işleyebilmesi, siparişlerinizin hatasız bir şekilde çıkarılabilmesi ve prim ödemelerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşanmaması adına lütfen bu kuralları dikkate alalım ve uygulayalım. Bizler sizlerin ihtiyacınız olduğu her durumda sizlere yardım etmeye hazırız. Karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde; kurallara uygun bir şekilde çalışarak bu şirketi en iyi yerlere birlikte taşıyalım. Anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederiz.


                                                                                                  İLLALİFE AİLESİ